Nakup s osobním odběrem na pobočce, přezuj na Continental


Přezuj na Continental

Nakup s osobním odběrem na pobočce, přezuj a získej dárek - Elektronickou klíčenku v hodnotě 500 Kč.

Dále můžeš vyhrát sadu pneumatik v hodnotě 10 000 Kč - Více o soutěži se dozvíte na webu Contihra.cz

Klíčenka BestDrive

Při nákupu a obutí *sady pneumatik Continental o velikosti 15" a větší získáš dárek v podobě bluetooth klíčenky s motion senzorem.

* Sada = 4 pneumatiky

Jaké je využití klíčenky?

  • Vyhledávač Vašich věcí – Pokud často marně hledáte klíče nebo peněženku, je tento dárek určený přesně pro Vás! Upozorní Vás v případě když např. zapomenete peněženku na lavičce v parku, nebo Vám ukáže polohu ztraceného svazku klíčů. Stačí pouze otevřít appku a kliknout. Klíčenka se okamžitě rozezvoní a začne blikat.
  • Vyhledávač telefonů – Pokud na klíčence dvakrát stisknete tlačítko, můžete tím “prozvonit” svůj zatoulaný chytrý telefon.
  • Senzor pohybu – identifikace pohybu předmětů, které chcete mít pod kontrolou. Telefon vás upozorní, že se děje něco např. s Vaším kolem ve stojanu.
  • Záznam pohybu – Pohybový senzor dokáže zaznamenat údaje o svém pohybu, i když není zrovna spárován s Vaším telefonem nebo tabletem, například na cestovním kufru. Při otevření aplikace si můžete ověřit, kdy a kde se tracker pohyboval. Sledování pohybu je možné v aplikaci i v reálném čase.
  • Rodinná sdílení – Údaje jednoho trackeru lze sdílet i pro více uživatelů najednou. Ideální prostředek na informaci, že Vaše dítě bezpečně přišlo do školy.

Nakup s osobním odběrem na pobočce, přezuj a získej dárek - Elektronickou klíčenku v hodnotě 500 Kč.

Produkty se filtrují...