Přezuj výhodně a získej stěrače Continental

Atraktivní ceny zimních pneumatik včetně slevy na přezutí za včasný nákup a poukázky se slevou 50% na stěrače Continental!

Léto ještě neřeklo poslední „sbohem“, ale my na Ipneu se už chystáme na chladné dny! Přípravy na letošní zimní sezónu jsou v plném proudu, abychom byli připraveni na podzimní nápor zákazníků.

Nakupte pneumatiky na Ipneu, Nechte si je odeslat na pobočku, přezujte a získejte slevový vourcher na stěrače.

Samotný začátek servisní zimní sezóny je velmi závislý na počasí. Pokud je teplý podzim, někteří zákazníci otálí s přezutím na zimní pneumatiky a nechávají přezutí na poslední chvíli, čímž zbytečně riskují. S horšujícím se podzimním počasím se pneuservisy zaplňují a v celé republice se dá očekávat, stejně jako každý rok, zvýšení jak cen pneumatik, tak i ceny pneuservisu.

stěrače

Naše doporučení:
Nenechávejte nákup zimních pneumatik a přezouvání na zimní pneumatiky na poslední chvíli, ale připravte se včas. Ušetříte tak čas, nervy i peníze!

Získejte slevový voucher za včasné přezutí.

Naplánujte si termín přezutí Vašeho vozidla co nejdříve a připravte se na zimní sezónu v klidu. Čím později se rozhodnete přezout Váš automobil, tím obtížněji se dostanete do servisu.

Zákazníci, kteří využijí naši výzvu a přezují včas, získají jako poděkování za návštěvu v našich servisech dárek v podobě slevového voucheru na stěrače Continental:

stěrače continental

Nakupte pneumatiky výhodně za příznivé ceny Ipneu,cz Je ideální volba.

Akční nabídka platí jen pro členy klubu BestDrive. Podmínkou získání voucheru je přezutí osobního osobního/SUV/VAN automobilu na kterékoliv pobočce BestDrive v období od 16. 9. - 31. 10. 2019. Akční voucher na stěrače je možno využít do 31. 12. 2019. Pro partnery sítě BestDrive je nabídka nezávazná. Provozovatelem sátě BestDrive je společnosti ContiTrade Servisces spol. s r.o..

Produkty se filtrují...