Přeskočit na: Navigaci, Obsah, Kontakt, Přihlášení, Vyhledávání


Spinner.white

Kupte pneumatiky na zimu nyní a ušetřete

 

Moderní pneumatikyModerní zimní pneumatiky mají mnohem širší spektrum použitelnosti, proto se vyplatí při přezouvání na zimu sledovat i jiné parametry, například cenu. Kvůli zajímavým akčním nabídkám a nestálému počasí je právě teď vhodný čas na výměnu pneu.

Dávno pryč jsou doby, kdy jste na svou domácí Škodu Fabia či jiného čtyřkolého miláčka museli vaše pneumatiky dávat nejen podle počasí, ale také kalendáře. Současné pneumatiky jsou díky moderní konstrukci, technologiím a použitým materiálům schopné provozu v širokém spektru povětrnostních podmínek. Neodkládejte proto zbytečně výměnu sjetých letních pneu a vyměňte je za nové, už zimní, co nejdříve.

Komplexní portfólio prodávaných značek zimních pneu

Takovýto krok vám přinese i významnou cenovou úsporu. Najdete u nás zimní pneumatiky prémiových značek Continental a Uniroyal, ale i pneu Barum, Matador, Sportiva a Semperit, které kladou důraz na vynikající poměr ceny a užitné hodnoty. Nechybí samozřejmě ani produkty od Dunlopu, Goodyearu, Savy, Michelinu nebo Bridgestonu.

Pro všechny máme ucelenou nabídku gum v nejrozšířenějších rozměrech 165/70 R13 (Škoda Felicia), 165/70 R14 (Škoda Fabia), 185/60 R14 (Škoda Fabia II), 195/65 R15 (Škoda Octavia), 205/55 R16 (Škoda Octavia II, Škoda Octavia III, Škoda Superb).

Zastoupeny jsou však i méně obvyklé rozměry. A pokud si nejste jisti, jaké pneu třeba vaše Škoda octavia má, můžete jednoduše navolit na našem webu konkrétní značku, typ a motorizaci automobilu. Systém pak podle tohoto nastavení sám vyhledá a nabídne vhodné zimní pneumatiky.

Na českých silnicích nejhojněji zastoupené automobily obouvají již zmíněné rozměry pneumatik, proto právě je máme naskladněny v nejpočetnějším množství a můžeme tak nabídnout i nejlepší cenu. I levné či nejlevnější pneu.

Máme pro Vás v nabídce zimní pneumatiky:
Zimní osobní pneumatiky Zimní dodávkové pneumatiky Zimní pneumatiky pro offroady Zimní pneumatiky pro náklaďáky
Zimní pneu pro osobní auta
Zimní pneu pro dodávky
Zimní pneu pro offroady
Zimní pneu pro náklaďáky

Potřebujete radu s výběrem zimního obutí? Neváhejte se na nás obrátit!

Dodáme Vám kompletní zimní kola

Komplety - pneumatika + ráfek

Další úsporu financí a zároveň dodávku vyššího komfortu můžou zajistit takzvané zimní komplety. Jedná se, jak již název napovídá, nejen o pneumatiku, ale také o nový ocelový ráfek. Kolo je tedy kompletované, nahuštěné a vyvážené. Takovýto celek výrazně šetří čas i peníze.

Na našem webu opět můžete využít konfigurátoru kompletů, odpadá vám tak zkoumání, jakýže rozměr pneu to váš plechový miláček vlastně má nasazen.

Chcete být bez starosti? Využijte nabídku ověřených kompletů pneumatiky a ráfku!

A proč vlastně zimáky kupovat?

Důvodů je celá řada, od bezpečnostních až po ty legislativní. Právě bezpečí je na prvním místě. Současné počasí je nevyzpytatelné a spoléhat na letní pneumatiky se v něm celoročně nelze. Investicí do kvalitní zimní sady tak preventivně působíte na ochranu svou i svého okolí a majetku. Při teplotách pod 7 °C totiž klesá přilnavost letních pneumatik k vozovce, čímž se znatelně prodlužuje brzdná dráha automobilu a nemuseli byste tak zastavit včas. Letošní chladnější konec léta a nástup podzimu proto přímo vybízejí k včasnému nákupu zimních pneumatik.

Na paměti je také nutné mít, že v případě dopravní nehody za zhoršených povětrnostních podmínek, náledí a podobně by policie absenci zimních pneu hodnotila jako fatální chybu. Nadto je již na některých komunikacích používání zimních pneumatik povinné. Týká se to i největší a nejdelší české dálnice D1.

A náš tip na to nejlepší zimní obutí?

Bez ohledu, zda máte před domem starší Škodu Octavia, nebo v garáži nejnovější Škodu Superb, vyplatí se investovat do prověřené kvality v podobě pneumatik Continental ContiWinterContact TS 850. Hodí se na všechny automobily, zejména pro střední a vyšší střední třídu vozidel. Zajišťuje výbornou ovladatelnost i na mokru, vynikající brzdný výkon i na ledu, je odolná proti aquaplaningu a optimalizovaná pro auta vybavená stabilizačním systémem.

 


Další zajímavé články: