Přeskočit na: Navigaci, Obsah, Kontakt, Přihlášení, Vyhledávání


Spinner.white

Pneumatiky BRIDGESTONE DRIVEGUARD WINTER zimní

BRIDGESTONE DRIVEGUARD WINTER
Výrobce: BRIDGESTONE
Záruka: 24 měsíců

DRIVEGUARD WINTER

Na silnicích se můžeme setkat s různými typy defektů a říká se, že na každého řidiče ten jeho někde čeká. S pneumatikami Bridgestone DriveGuard však nemáte důvod ke stresu.

Pokračujte v jízdě dalších 80 km rychlostí až 80 km/h*

ZESÍLENÁ BOČNICE
Pneumatiky Bridgestone DriveGuard Winter jsou speciálně navrženy, aby podobný defekt ustály a udržely vás v pohybu. Jejich pevné bočnice pomáhají zachovat mobilitu a podpírají celou váhu vašeho vozu.

PROVEDENÍ COOLING FIN
Díky patentovanému špičkovému provedení Cooling Fin pneumatiky Bridgestone DriveGuard Winter rozkládají teplo a tření za místo defektu, takže můžete pokračovat v jízdě dalších 80 km, i když v pneumatice nezůstane žádný tlak.

INOVATIVNÍ DEZÉN SE ŠIKMÝMI DRÁŽKAMI
Na sněhu mají lepší záběrové vlastnosti než pneumatiky s pravoúhle uspořádanými drážkami. Výsledkem je vynikající trakce na sněhu, neuvěřitelná stabilita a dynamická ovladatelnost.

MŮSTKY MEZI BLOKY SE ZAOBLENÝMI ROHY A KÓNICKÝ TVAR DRÁŽEK
Zajišťují vynikající odolnost vůči akvaplaningu. Drážky se směrem k ramenní oblasti rozšiřují, což umožňuje efektivní odvádění vody a rozbředlého sněhu ze stopy a optimalizuje kontakt pneumatiky s povrchem vozovky.

SMĚS S VYSOKÝM OBSAHEM SILIKY A TECHNOLOGIÍ NANO PRO-TECH
Zajišťuje krátké brzdné dráhy.

NOVÝ DEZÉN PROSTŘEDNÍ ČÁSTI BĚHOUNU
Zvyšuje tuhost. Komfort porovnatelný s konvenčními pneumatikami.

Dojezd s poškozenou pneumatikou se může lišit v závislosti na zatížení vozidla, venkovní teplotě a okamžiku, kdy dojde k aktivaci systému pro sledování tlaku v pneumatikách (TPMS). Pneumatiky Bridgestone DriveGuard mají vynikající přilnavost za mokra, což dokládá hodnocení A na informačním štítku EU pro pneumatiky. Pneumatiky DriveGuard nejsou v současné době dostupné pro lehké užitkové vozy. Tyto pneumatiky navíc mohou používat pouze vozy se systémem pro sledování tlaku v pneumatikách (TPMS).

Pro tento dezén nejsou k dispozici žádné pneumatiky