Přeskočit na: Navigaci, Obsah, Kontakt, Přihlášení, Vyhledávání


Spinner.white

Pneumatiky CONTINENTAL CONTI SPORT CONTACT VMAX letní

CONTINENTAL CONTI SPORT CONTACT VMAX
Výrobce: CONTINENTAL
Záruka: 24 měsíců

1logo CONTI XL.png

Ve vysokých rychlostech je letní pneumatika zatížena extrémními teplotami. Obzvláště ve velmi vysokých rychlostech je pneumatika vystavena extrémnímu teplotnímu namáhání. Pryž pneu se rozpadá a směs měkne a roztává. 

Pro vyřešení těchto problémů CONTINENTAL CONTI SPORT CONTACT VMAX mírně snižuje hloubku dezénu pneu a přidává více dezénových drážek na vnitřní straně pneumatiky a hlubší a širší dráźky na vnější straně pneumatiky. 

Vlastnosti pneu Continental CONTI SPORT CONTACT VMAX:

  • pneumatika je mnohem pružnější a schopnou lépe odvádět vznikající teplo. Navíc je redukováno množství pryže v dezénu ve vnitřním pásu pneumatiky. 
  • Letní pneumatika CONTINENTAL CONTI SPORT CONTACT VMAX je tak vhodná pro denní použití, bezpečná a etrémně odolná pro rychlosti do 360 km/h.
  • používá pro zvládnutí extremních odstředivých sil při vysokých rychlostech optimalizovaný profil běhounu s rozdílnými poloměry zakřivení. Spolehlivost při vysokých rychlostech, stejně jako jízdní stabilita je dosažena díky zesílenému nárazníku a nulovému nárazníku.
  • Konstrukce bočnice letní pneu společně se zesíleným patním lanem garantují vynikající vedení stopy a odezvu řízení. Nová CONTINENTAL CONTI SPORT CONTACT VMAX je přirozeným pokračovatelem úspěšné ContiSportContact™ 2.

Naším cílem nebylo lámat rekordy, ale nabídnout bezpečí i při rychlé jízdě do 360 km/h

Pro tento dezén nejsou k dispozici žádné pneumatiky