Přeskočit na: Navigaci, Obsah, Kontakt, Přihlášení, Vyhledávání


Spinner.white

Pneumatiky CONTINENTAL ECO PLUS HT3 dálniční

CONTINENTAL ECO PLUS HT3
Výrobce: CONTINENTAL
Záruka: 24 měsíců

VLASTNOSTI CONTINENTAL ECO PLUS HT3

Pneumatika CONTINENTAL ECO PLUS HT3 s vynikající výkonem, která vám ušetří litry paliva. 

Asi 60% spotřeby paliva připadá na návěsovou nápravu, a právě proto bylo zlepšení hodnoty valivého odporu pneumatiky Conti EcoPlus HT3 hlavním cílem při jejím vývoji. Díky inovovanému dvouvrstvému běhounu má tato návěsová pneumatika vynikající hodnotu „A“ ve spotřebě paliva na EU štítku, ale také dosahuje mimořádně vysokého kilometrového výkonu a nabízí i špičkovou protektorovatelnost.

Hlavní technické benefity produktu

  • Konstrukce dvouvrstvého běhounu přináší vysoký kilometrový výkon díky velmi odolné směsi použité v horní části a zároveň směs podběhounu výrazně zlepšuje hodnoty valivého odporu. Tato moderní technologie je nyní připravena i pro návěsové pneumatiky.
  • Nový dezén, který byl navržen pro maximální optimalizaci spotřeby paliva pomáhá snižovat valivý odpor a zároveň dosahuje vynikajícího kilometrového výkonu.
  • Nová geometrie drážek zajišťuje rovnoměrné rozložení kontaktního tlaku a přispívá tak k pravidelnému ojetí pneumatiky.
  • Běhounová směs Conti EcoPlus s inovovanou technologií míchání moderních polymerů a nová směs na bočnice přináší výrazné zlepšení hodnot valivého odporu, které vede k vašim dalším úsporám paliva.

Vestavěný LifeCycle

  • Špičková protektorovatelnost díky odolné kostřes Air-Keep technologií vnitřní gumy, trojúhelníkovým nárazníkem a ocelovou patní výztuhou.
  • Lehčí a rychlejší prořezávání díky novým identifikátorům pro prořezání.

Průměr: 22.5"