VanContact A/S

VanContact A/S

Výrobce
Další informace
 • Popis
 • 16
Popis

Popis

VanContact A/S

Profil odolný vůči rozmarům počasí, vylepšený o německou technologii.
Celoroční pneumatiky pro dodávky a transportéry.
Celoroční kontrola v každém ohledu.

 • Optimalizovaný brzdný výkon a aquaplaning na mokru. 
  Lepší odvod vody vede k vyšší trakci. Model VanContact™ A/S je proto vybaven větším počtem lamel v celém dezénu a v oblasti ramene a středu disponuje širokými bočními drážkami. Dále pak nabízí i tři podélné drážky vedoucí po obvodu celé pneumatiky. Výsledkem jsou skutečně úctyhodné záběrové vlastnosti na mokrých vozovkách i v situacích, kdy dochází k aquaplaningu.
 • Vysoký výkon na sněhu.
  Při jízdě na sněhu je naprosto zásadní, aby se sníh na pneumatice propojil se sněhem v podkladu. Aby se dosáhlo maximální míry trakce, vlnkovaná struktura stran drážek v kombinaci se stupňovitými drážkami ve středu zajišťuje úctyhodné záběrové vlastnosti.
 • Zdokonalené řízení na všech typech vozovek, od suchých po zasněžené.
  Co se řízení a brzdění v různých podmínkách týče, vyváženost je vždy zásadním prvkem. Tuhá konstrukce pásky s propojením mezi bloky a tuhý obvodový stabilizační pás u pneumatiky VanContact™ A/S přesvědčí velice dobrým celkovým handlingem.
 • Vyšší kilometrový výkon a nižší valivý odpor.
  Díky nové robustní dezénové směsi a optimalizované kontuře pneumatiky se její potenciál šetřit náklady ubírá dvěma směry: nižší míra opotřebení zajišťuje vyšší kilometrový výkon, nižší spotřeba paliva je zase výsledkem nižšího valivého odporu.

Produkty se filtrují...