Přeskočit na: Navigaci, Obsah, Kontakt, Přihlášení, Vyhledávání


Spinner.white

Pneumatiky DUNLOP GEOMAX MX32 F motokros

DUNLOP GEOMAX MX32 F
Výrobce: DUNLOP
Záruka: 24 měsíců

Geomax MX32 přímo vychází z modelu Geomax MX31, vítěze světového šampionátu MX 2013. Svého předchůdce překonává v přilnavosti v ostrých zatáčkách, držení stopy, ovládání skluzu, záběru napřímo a výdrži. Využijte silného záběru a skvělého startu díky větším středovým blokům na přední pneumatice. Vynikající tlumení a držení stopy díky protiodskokové gumě na zadním kole zajišťuje lepší pocit kontaktu s vozovkou a systém kontroly pnutí v kostře (CTCS), patentovaný společností Dunlop, udržuje pod kontrolou rozložení pnutí v kostře a tak zajišťuje souvislejší a ovladatelnější držení stopy a lepší odezvu.

Technologie:

CTCS

Systém kontroly pnutí v kostře (CTCS) kontroluje rozložení namáhání v kostře optimalizací napětí v různých částech, což ve výsledku znamená konzistentnější a lépe kontrolované držení ve stopě a záběr při jízdě přímo a lepší odezvu.

PCBT

Dunlop patentoval svou novou technologii Progresivního zatáčecího bloku, která zvyšuje pružnost bloků k dosažení lepší kontroly ovládání společně s dvojitou hranou, která zajišťuje pevnou přilnavost při ostrém zatáčení

MBD

Nová vícenásobná distribuce bloků (MBD) znamená proměnnou sekvenci bloků mezi středovou oblastí a okraji/ menším počtem bloků ve středové části zlepšuje pocit kontaktu s vozovkou a přitom zajišťuje spolehlivý záběr.

Pro tento dezén nejsou k dispozici žádné pneumatiky