Přeskočit na: Navigaci, Obsah, Kontakt, Přihlášení, Vyhledávání


Spinner.white

Pneumatiky DUNLOP SPORTMAX SPORTSMART II moto silniční

DUNLOP SPORTMAX SPORTSMART II
Výrobce: DUNLOP
Záruka: 24 měsíců

Technologicky pokročilá pneumatika od Dunlop pro sportovní motocykly je pojmenována jako SportSmart × SportSmart = SportSmart2. Zajišťuje pohodlné, vynikající ovládání*, optimalizovanou přilnavost na suchém i mokrém povrchu, výdrž a potenciál k vysokým rychlostem. Technologie modelu SportSmart2 byla vyvinuta evropským výzkumným a vývojovým týmem Dunlop a vychází z produktů, které zvítězily v závodech jako D212 GP Pro.

* ve srovnání s modelem SportSmart

Technologie:

JOINTLESS BELT (JLB) KONSTRUKCE

Všechny naše silniční pneumatiky Sportmax byly vyvinuty pomocí technologií Computer Aided Design (CAD) a Finite Element Analysis (FEA) při využití konstrukce bezešvého pásu (JLB) (přední nebo zadní). Konstrukce JLB eliminuje přesahy pásu, což se projevuje hladším ovládáním a stabilnější kontaktní plochou se silnicí.

MULTI-TREAD (MT) TECHNOLOGIE

Roky úspěchů v globálních mistrovstvích třídy superbike, endurance a GP přinesla vývoj průkopnické technologie více směsí v běhounu, která je přenesena do mnoha našich současných produktů řady Sportmax, určených na závodní tratě a může stejná pneumatika získat jiné výkonnostní vlastnosti při maximálních úhlech náklonu a při přímé jízdě.

JLT

Technologie navíjení pásu bezešvého vzorku (JLT) umožňuje přesné rozmístění více směsí na pneumatice za účelem dosažení delší životnosti, větší odolnosti proti opotřebení, větší přilnavosti od středu po kraj vzorku a lepší stability pneumatiky při vysokých rychlostech

Pro tento dezén nejsou k dispozici žádné pneumatiky