Přeskočit na: Navigaci, Obsah, Kontakt, Přihlášení, Vyhledávání


Spinner.white

Pneumatiky MATADOR MP42 letní

MATADOR MP42
Výrobce: MATADOR
Záruka: 24 měsíců

1logo Matador XL.png

Po osvědčeném produktu Matador MP 35 ELITE byla uvedena na trh letní pneu MATADOR MP42, která byla vyvinuta speciálně podle požadavků koncernu Volkswagen jako vysoce komfortní pneumatika pro nástupce vozidla ŠKODA Octavia.

MATADOR MP42 - jedná se o letní pneumatiku pro automobily střední třídy, vyšší střední třídy a luxusní třídy v rychlostní kategorii „H“ do 210 km/h, „V“ do 240 km/h, „W“ do 270 km/h se zvýšeným podílem SILIKY a vysokou bezpečností jízdy na mokrém a suchém povrchu vozovky.

Vlastnosti pneumatiky Matador MP42:

  • Matador MP 42 ELITE 2 je určená pro komfortní vozidla, přináší pohodlnou a tichou jízdu, vynikající jízdní vlastnosti na mokrém a suchém povrchu vozovky a dobrý kilometrový výkon.
  • Letní směs se Matador SILIKOU přináší snížení valivého odporu pneumatiky a tím i úsporu spotřeby pohonných hmot. Zvýrazněním těchto vlastností je i označení pneumatiky ekologickým piktogramem se čtyřlístkem.

Při vývoji pneumatiky MATADOR MP42 ELITE 2 byly použity nové metody počítačové optimalizace dezénu a bočnice letní pneumatiky, jakož i nový způsob výroby vulkanizačních forem technologií celosegmentového lití.

Pro tento dezén nejsou k dispozici žádné pneumatiky