Přeskočit na: Navigaci, Obsah, Kontakt, Přihlášení, Vyhledávání


Spinner.white

Pneumatiky MITAS E-07 DAKAR enduro

MITAS E-07 DAKAR
Výrobce: MITAS
Záruka: 24 měsíců

1logo Mitas 200x42.jpg
E-07 DAKAR

Pneumatiky pro cestovní enduro (50% silnice, 50% terén)

  • OPTIMÁLNÍ VÝKON
    Pneumatika E-07 je navržena k použití v 50 % na silnici a 50 % v terénu. Díky složce s nízkým opotřebením a optimálnímu výkonu na silnici i v terénu je E-07 velmi populární duální sportovní pneumatikou na mnoha cestách po celém světě.
  • DAKAR VERZE
    E-07 verze Dakar (žlutý pruh), je vysoce odolná pneumatika vhodná pro vyšší zátěže, delší dobrodružné cesty a extrémní podmínky. Kostra pneumatiky má oproti standardní verzi navíc jeden nárazník.
  • M+S
    Pneumatika vhodná pro celoroční provoz. Jestliže je namontována na motocykl s vyšší konstrukční rychlostí, musí být dodržena maximální konstrukční rychlost pneumatiky.

„Nicméně E-07 se maximálně přibližuje k ideálu pneumatiky 50/50 pro dobrodružné jezdce.“ (Bret Tkacs, ADVMoto, květen/červen 2016)

„Mitas E-07 je odolná jako kámen, jezdí se s ní dobře na vlhkém i suchém povrchu a navíc si velmi dobře vede v terénu. Nemyslel jsem si, že si tyhle pneu tak zamiluji. Určitě jděte do ní!“ (Ken Condon, Riding in the zone, http://www.ridinginthezone.com/product-review-mitas-e-07-dakar-dual-sport-tires/ 1. srpna, 2016)

Průměr: 17"

Průměr: 18"

Průměr: 19"