Přeskočit na: Navigaci, Obsah, Kontakt, Přihlášení, Vyhledávání


Spinner.white

Pneumatiky UNIROYAL RAINSPORT 2 letní

UNIROYAL RAINSPORT 2
Výrobce: UNIROYAL
Záruka: 24 měsíců

1logo Uniroyal XL.jpg

Letní pneumatika UNIROYAL RAINSPORT 2 zavádí nový standard vysokorychlostních pneumatik do deště. Je určena pro výkonná, luxusní a sportovní vozidla.

Vlastnosti pneumatik Uniroyal RainSport 2:

  • Uniroyal RainSport 2 poskytuje velkou odolnost proti vzniku aquaplaningu díky zakřivenému V-tvaru dezénových žeber, který spolu s konstrukcí 3D drážek umožňuje efektivní odvod vody.
  • Inovovaný profil V-dezénových žeber pneu Uniroyal zajišťuje rovnoměrný kontaktní tlak v každém dezénovém bloku, bez tlakových vrcholů na hranách bloků. To znamená, že naprosto celá kontaktní plocha může být využita pro přenos záběrových sil.
  • Krátká brzdná dráha - jedna z hlavních vlastností letní pneumatiky UNIROYAL RAINSPORT 2 není dosažena jen inovací profilu, ale také díky nové směsi, jejíž jednotlivé části se lépe adaptují na nerovnosti povrchu vozovky.
  • Imlepementací indikátoru nepravidelného opotřebení VAI (Visual Alignment Indicator) – pneumatika RainSport 2 má tři indikátory na vnější + vnitřní straně - lze dosáhnout vyššího kilometrového výkonu díky včasnému varování na možné opotřebení.

Pro tento dezén nejsou k dispozici žádné pneumatiky