Přeskočit na: Navigaci, Obsah, Kontakt, Přihlášení, Vyhledávání


Spinner.white

DUNLOP GEOMAX MX52 F 60/100-10 33J TT

DUNLOP GEOMAX MX52 F 60/100-10 33J TT

PŘIDAT DO POROVNÁNÍ

Varianta dezénu se v závislosti na rozměru pneumatiky může lišit.

Výrobce: DUNLOP
Dezén: GEOMAX MX52 F
Dostupnost: Na dotaz
Záruka: 24 měsíců
Cena: 639 Kč
- +
Odeslání: Na dotaz

Parametry

Šířka: 60
Profil: 1
Průměr: 10"
Rychlostní index: J - do 100 km/h
Hmotnostní index: 33 - nosnost 115kg
Způsob jízdy střední povrch

K tomuto produktu není
EU značení k dispozici.

Podrobný popis

Pneumatiky DUNLOP GEOMAX MX52 F 60/100-10 33J TT Motokros

MX51 byla přelomovou pneumatikou, na níž Kiara Fontanesi vyhrála ženský motokrosový šampionát FIM. Nyní Dunlop představuje následníka - Geomax MX52 s vylepšenou kontrolou a ovládáním a posledními technologiemi, patentovanými společností Dunlop. MX52 je ideální pro středně náročný terén. Má nepravidelně rozložené středové bloky, zajišťující dobrou kontrolu zadního kola při záběru, lepší stabilitu při jízdě napřímo a záběr s menším opotřebením na tvrdém povrchu. Variabilní sekvence bloků (poslední technologie vícenásobného rozložení bloků od Dunlop) mezi středovou a okrajovou/ramenní oblastí zlepšuje pocit kontaktu s vozovkou a zajišťuje spolehlivý záběr.

Technologie:

CTCS

Systém kontroly pnutí v kostře (CTCS) kontroluje rozložení namáhání v kostře optimalizací napětí v různých částech, což ve výsledku znamená konzistentnější a lépe kontrolované držení ve stopě a záběr při jízdě přímo a lepší odezvu.

PCBT

Dunlop patentoval svou novou technologii Progresivního zatáčecího bloku, která zvyšuje pružnost bloků k dosažení lepší kontroly ovládání společně s dvojitou hranou, která zajišťuje pevnou přilnavost při ostrém zatáčení

MBD

Nová vícenásobná distribuce bloků (MBD) znamená proměnnou sekvenci bloků mezi středovou oblastí a okraji/ menším počtem bloků ve středové části zlepšuje pocit kontaktu s vozovkou a přitom zajišťuje spolehlivý záběr.

Podobné produkty