Motocyklové pneumatiky

Vhodný výběr pneumatik dokáže zlepšit ovladatelnost, pocit z jízdy a využití potenciálu samotného stroje. Můžete si zvolit z několika typů na základě konstrukce vaší motorky a jejímu využití. Pro cestovně sportovní motocykly jsou vhodné pneumatiky kategorie Sport Touring (SPORTOVNĚ - CESTOVNÍ ) a pro silné stroje a fanoušky rychlé jízdy jsou pak ideální pneumatiky SUPERSPORT / SPORT. Velmi oblíbený a nejrychleji rostoucí segment motocyklů jsou cestovní endura (OFF ROAD / ENDURO). Zde je volba pneumatik závislá na poměru jízdy v terénu a na silnici. Nesmíme zapomenout ani na kategorii SKÚTRY / MOPEDY.
 


 

OFF ROAD / ENDURO  SPORTOVNĚ - CESTOVNÍ 

 

SUPERSPORT / SPORT  SUPERMOTO 

 

SKÚTRY / MOPEDY / VÍCEÚČELOVÉ / MĚSTSKÉ 


K objednávce moto pneumatik Continental Vám přibalíme jeden nákrčník. Tento dárek zasíláme pouze k objednávkám, kde zvolíte způsob dodání „Doručení přepravní službou“. Na výdejních místech BestDrive bohužel nejsou nákrčníky k dispozici. 

Společnost Continental si pro Vás připravila soutěž CONTIMOTO - Zažij 3 denní MotoCamp Pepy Sršně pro tebe a dva tvé kamarády. Více informací a podmínky soutěže najdete na contimoto.cz.
 


 

Zakoupené pneumatiky Vám rádi přezujeme ve vybraných partnerských servisech BestDrive. V současné době Vám nabízíme služby KOMPLETNÍ PŘEZUTÍ MOTOCYKLU a PŘEZUTÍ PNEU NA DISKU.Tyto služby nabízíme na partnerských servisech BestDrive:

Produkty se filtrují...