Postup při vrácení zboží

Vážení zákazníci, pokud výrobek neodpovídá Vaším představám nebo jste objednali špatně, máte možnost ho vrátit nebo vyměnit bez udání důvodu v zákonné 14. denní lhůtě od data jeho převzetí.

Ve všech níže uvedených případech se jedná o nepoužité, bezvadné zboží.

Zde najdete formulář pro odstoupení od kupní smlouvy - formulář ke stažení zde


VRÁCENÍ ZBOŽÍ

 1. Zboží Vám bylo doručeno přepravní společností:

  Pokud jste v objednávce zvolili způsob dodání doručení přepravní společností, tak nám zboží zašlete zpět nebo osobně doručte na adresu:

  BestDrive Czech Republic s.r.o.
  ipneu.cz
  Kšírova 238
  619 00 Brno


  tel.: 720 488 366
  e-mail: shop@email.ipneu.cz

  Nechce se Vám trávit čas sháněním přepravy? Objednáme dopravu za Vás a kurýr zboží vyzvedne na Vámi požadované adrese. Vaši žádost nám zašlete na e-mail shop@email.ipneu.cz. Cena za 1 balík je 200,- Kč a dopravu hradí zákazník. Je nutno dodržet balení ve stejných intencích, jako jste zásilku převzali. Peníze za vrácené zboží Vám vrátíme zpět na Váš bankovní účet do 14 dnů.
   

 2. Zboží jste vyzvedli osobně na prodejně:
  Pokud jste v objednávce zvolili způsob dodání osobní odběr, tak zboží vraťte v prodejně, kde jste ho vyzvedli. Seznam poboček


Podnikatel – odstoupení od kupní smlouvy

V případě, že jste podnikatelem, tzn. právnickou osobou či osobou, jež zboží objednala v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání, zákonná možnost Odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech se na vás nevztahuje.

Možnost odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dnů zakládá §1829 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, přičemž se jedná o úpravu náležející ke speciálním ustanovením, které lze, v souladu s §1810 občanského zákoníku, použít pouze v případě smluv uzavíraných mezi podnikatelem a spotřebitelem (osobou jednající mimo rámec podnikatelské činnosti, dle §419 občanského zákoníku).

Produkty se filtrují...