Nejprodávanější pneumatiky na Ipneu - Nejdůvěryhodnější značkou roku 2023

Pneumatika značky Barum je dlouhodobě nejprodávanějším sortimentem na Ipneu!

PRAHA, 18. prosince 2023 – Barum, tradiční česká značka pneumatik, získala ocenění Nejdůvěryhodnější značka roku 2023. Toto prestižní ocenění se uděluje na základě průzkumu spotřebitelských preferencí.

  • Barum získal ocenění Nejdůvěryhodnější značka roku 2023 mezi pneumatikami
  • Za nejdůvěryhodnější považuje značku Barum 29,8 % spotřebitelů
  • Značka Barum potvrdila svoji pověst prvotřídní kvality za příznivé ceny

Data z průzkumu ukázala, že Barum zůstává značkou, které čeští spotřebitelé důvěřují nejvíce. V průzkumu to uvedlo necelých 30 % respondentů, čímž Barum výrazně předstihl konkurenci. Větší důvěru ve značku projevily české řidičky, věří jí přes 32 % z nich.

Nedůvěryhodnější značka pneumatik roku 2023

„Jsme velmi hrdí, že značka Barum je vnímána jako symbol důvěry a kvality. Toto ocenění odráží naše neustálé snahy o inovaci a dodržování závazku vytvářet produkty, které naplňují očekávání našich zákazníků. Moji radost násobí i skutečnost, že jsme cenu dostali zřejmě jako dárek k letošním 75. narozeninám značky. Vnímám ji jako ocenění pro všechny, kteří se v průběhu minulých téměř osmi dekád se značkou Barum spojili – ať už kolegové ve vývoji a výrobě, prodejci, ale i uživatelé, kteří na pneumatikách jezdí.“ uvedla Magda Nagy, ředitelka Divize marketing ve společnosti Continental Barum s.r.o.

Tento výsledek potvrzuje dlouhodobou snahu značky Barum o nabídku prvotřídních pneumatik za příznivé ceny. Značka Barum se stala Nejdůvěryhodnější značkou pneumatik ve všech krajích. Nejvyšší podíl důvěry získala v Kraji Vysočina (37,6 %) a v Karlovarském kraji (36 %).

Spolehlivé pneumatiky pro každé období!

Ocenění Nejdůvěryhodnější značky roku 2023 znamená pro Barum potvrzení jejího vedoucího postavení na trhu. Oblibu potvrzuje i nedávný průzkum společnosti Continental Barum s.r.o., kdy až 68 % respondentů uvedlo, že někdy vlastnili pneumatiky Barum. Nejoblímenejší modely v portfoliu značky jsou zimní pneumatiky Polaris 5, letní Bravuris 5HM ale i celoroční pneumatiky Quartaris 5. Všechny produkty kladou důraz na bezpečnost, skvělé jízdní vlastnosti a co nejlepší zákaznickou zkušenost. Značka Barum letos oslavila 75 let od svého založení a stále zůstává v popředí technologického vývoje v oboru pneumatik.

O průzkumu společnosti Atoz

Průzkum Nejdůvěryhodnější značka roku, prováděný agenturou Atoz ve spolupráci s výzkumnou agenturou NIQ, je významný průzkum spotřebitelských preferencí. Do letošního devátého ročníku průzkumu se zapojilo více než 4000 českých spotřebitelů, což dodává výsledkům značnou kredibilitu. Slavnostní vyhlášení proběhlo 9. listopadu 2023 na galavečeru v České národní bance. Toto ocenění může značka Barum používat až do podzimu roku 2024.

Continental AG

Společnost Continental vyvíjí průkopnické technologie a služby pro udržitelnou a propojenou mobilitu lidí a zboží. Tato technologická společnost, založená roku 1871, nabízí bezpečná, účinná, inteligentní a cenově dostupná řešení pro vozidla, stroje, dopravu a přepravu. V roce 2022 dosáhla společnost obratu 39,4 miliardy Euro a v současné době má více než 200 000 zaměstnanců v 57 zemích světa. 8. října 2021 společnost oslavila 150. výročí svého vzniku.

Divize pneumatik má 24 výrobních a vývojových závodů po celém světě. Coby jeden z předních výrobců pneumatik vykázala společnost Continental za rok 2022 u této divize s více než 57 000 zaměstnanci tržby ve výši 14 miliard Euro. Společnost Continental se v oblasti výroby pneumatik řadí mezi technologické lídry a nabízí širokou řadu produktů pro osobní i nákladní vozy a pro jednostopá vozidla. Díky neustálým investicím do výzkumu a vývoje významnou měrou přispívá k bezpečné a nákladově a ekologicky efektivní mobilitě. Portfolio divize pneumatik zahrnuje také služby zaměřené na obchod s pneumatikami a jejich použití v rámci vozových parků, jakož i digitální systémy pro správu pneumatik.

Continental AG je v České republice zastoupen výrobními a prodejními jednotkami v Adršpachu, Brandýse nad Labem, Jičíně, Otrokovicích, Ostravě, Frenštátu pod Radhoštěm a Horšovském Týně a obchodně-servisní sítí BestDrive. Slovenskou republiku zastupují výrobní závody Púchov, Zvolen, Dolné Vestenice a obchodně-servisní síť BestDrive. V Česku zaměstnává koncern Continental AG celkem na 17 200 zaměstnanců. Do portfolia společnosti patří pneumatiky značek Continental, BestDriveBarum, Matador, Semperit a Uniroyal

Produkty se filtrují...