FIRESTONE

FIRESTONE

Společnost na výrobu pneumatik Firestone založil v roce 1900 Harvey S. Firestone v Akronu ve státě Ohio. V roce 1932 Harvey S. Firestone, původně farmář, vyvinul první vzduchem plněnou pneumatiku pro traktory na světě. Dnes je značka Firestone součástí koncernu Bridgestone Corporation, největšího pneumatikářského a gumárenského podniku na světě. Tato společnost zaměstnává více než 130 000 lidí a její roční tržby z prodejů daleko přesahují 25 miliard dolarů. Globální ústředí se nachází v Tokiu a evropská centrála sídlí v belgickém Bruselu. Bridgestone Europe provozuje vlastní Vývojové a výzkumné centrum, 8 výrobních závodů, má zastoupení ve více než 30 evropských zemích a zaměstnává více než 13 000 lidí.

Evropské zemědělská pneumatiky Firestone jsou evropské v pravém slova smyslu. Jsou navrhovány ve Vývojovém středisku v Itálii a vyráběny ve Španělsku. Celý proces je konzultován s evropskými zemědělci.

Díky neustálému testování a zlepšování technologií jsou schopni představovat stále nové inovace, které vychází vstříc potřebám evropských zemědělců. Jiné zemědělské produkty Firestone jsou navrhovány a testovány v Ohiu (USA) a vyráběny v závodě Firestone v Des Moines (USA).

Produkty se filtrují...