Od  217 Kč
Cena vč. DPH
Cena vč. DPH
  • Podrobný popis
Podrobný popis

Popis produktu

Nechte si ošetřit klimatizaci v období od 13. 5. do 14. 6. 2024 v našich partnerských pobočkách BestDrive a zapojte se do soutěže o cyklodresy BestDrive.

Klimatizace  je dnes již v mnoha případech součástí základního vybavení vozidel. Stává se tak nepostradatelným pomocníkem, který v automobilu vytváří příjemné prostředí nejen v létě, ale v podstatě v průběhu celého roku. Ačkoliv se klimatizace jeví jako uzavřený bezúdržbový systém, dochází zde k pozvolnému úniku chladícího média (chladiva), jehož velikost se uvádí až 30% za 2 roky. Běžná údržba klimatizace spočívá především v kontrole předepsaného množství chladícího média a dalších operací, které jsou součástí automatického testu našich moderních servisních přístrojů.
 

Toto zařízení umožňuje odsát chladící médium a následně provést jeho recyklaci. Vlivem recyklace se také odloučí část oleje, který je v chladivu rozptýlen. Při vakuaci chladícího systému provede zařízení i test těsnosti klimatizačního systému. Následně se klimatizace doplní chladícím médiem a novým olejem na výrobcem předepsané množství. Zákazník vždy hradí jen rozdíl mezi odsátým množstvím a předepsaným množstvím výrobcem vozidla.


Údržba klimatizace s chladícím médiem R134a je v současné době prováděna na všech partnerských provozovnách BestDrive. Údržba klimatizace na vybraných provozovnách, které jsou vybaveny novým zařízením, umožňuje servisování vozidel s klimatizací plněnou novým chladivem 1234yf.

 

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás!

725 390 390
Po-Pá 7:30-15:30 hod.
Máte dotaz? Napište nám.

Produkty se filtrují...