Zpět

I pro motorky je důležité vybrat kvalitní motocyklové pneumatiky

před 6 dny
100k
Venku konečně cítíme letní teploty, takže daleko častěji vyrážíme na motorce na cesty. Ať už máme enduro, skútr nebo dokonce silniční motocykl. Stejně jako u automobilů, i u motocyklů platí, že výběr kvalitních moto pneumatik je velmi důležitý. Na e-shopu ipneu.cz máme pro motorkáře připravenou širokou nabídku zboží i služeb.

Většinu moto pneu máme skladem v Brně ihned připravené k osobnímu odběru (ipneu Brno) nebo odeslání na adresu domů, případně k vyzvednutí zdarma na výdejních místech (široká síť auto&pneuservisů BestDrive). Na své si přijdou jak motorkáři na těžkých silničních strojích, tak i ti, kteří milují sportovnější jízdu. Pneumatiky na motorku se vybírají podle mnoha kritérií – například podle stylu jízdy nebo povrchu trati. Jen ty správně vybrané pneumatiky zaručí lepší ovladatelnost a pocit z jízdy.
 

Zejména nabídka pneu na moto od značky Continental je velmi široká.
 

Pro cestovně sportovní motocykly je motorkáři i nezávislými testy dobře hodnocená pneumatika ContiRoadAttack 4, jejíž zcela nová směs a aktualizovaný dezén běhounu významně zvyšují výkonnost na mokru. Obecně lze charakterizovat ContiRoadAttack 4 jako pneumatiku s vynikající přilnavostí za všech podmínek. Navíc nová „hladká“ oblast na horním rameni běhounu zaručuje prvotřídní přilnavost v zatáčkách při vysokých úhlech náklonu. Řada Continental RoadAttack jsou sportovně-cestovní pneumatiky, které jsou vyvážené mezi výkonem a dlouhou životností.


 

Pro silné stroje a fanoušky rychlé jízdy je pak vhodná pneumatika ContiSportAttack 4, která obsahuje směs blackchili sport, díky které má lepší záběrové vlastnosti a trakci. Pyšní se novou konstrukcí profilu, což způsobuje větší otisk při extrémních náklonech. Jsou také vhodné pro hobby použití na závodním okruhu (bez ohřívačů).


 

V případě motocyklů typu cestovní moto endura doporučujeme výběr mezi:
 

  • ContiTrailAttack 3 - jedná se o silniční pneumatiku s nejkratší dobou zahřívání. Optimální provozní teploty dosáhne již po ujetí 1500 metrů. Je navržena tak, aby i po několika tisících kilometrech poskytovala vysoký výkon. Za to vděčí nejen směsi MultiGrip, ale i propracované konstrukci kostry a specifickému dezénu.

 
 

  • TKC 70 - v sobě spojuje to nejlepší z off-road pneumatiky TKC 80 a silničního pláště ContiTrailAttack 2. Vyvinutá terénní pneumatika navržená pro off-road použití do rychlosti až 240 km/h. Je vhodná pro lehký až středně těžký terén a poskytuje mimořádný výkon i při použití na silnici.


 

  • TKC 70 Rocks - se vyvinula v agresivnější terénní pneumatiku. Poprvé v historii lze standardní přední pneumatiku TKC 70 kombinovat s agresivnější offroadovou pneumatikou TKC 70 Rocks na zadním kole. Je to mezičlánek spojující TKC 70 a TKC 80. Příjemně tichá zadní pneumatika díky vylepšenému uspořádání výstupků pro potlačení hluku.


 

  • TKC 80 - legendární pneumatika na silnici i do terénu. Tato pneumatika byla otestována pro použití na dlouhých trasách a v závodech. Má výbornou boční stabilitu na měkkém povrchu.


 

Produkty se filtrují...